Celestion BN12-300S 4 Ohm Guitar / Bass Speakers 4 Ohm
Brand: Celestion
Product code: 998783
Like new
Deal
Brand: Celestion
Product code: 998783
- 43 %
Like new
In stock 1 piece
This product cannot be delivered to your country at the moment.
Also check our bargain alternatives. You might be interested in them:
- Impedance: 4 Ohm
- Тype: Bass guitar Loudspeaker
- Power: 300 W
- Frequency Range: 50 Hz - 4 kHz
- Magnet Type: Neodymium
- Diameter: 12"